Slovinsko - zájezdy

Hotel Convent

Slovinsko - zájezdy

Kranjska Gora | Slovinsko
autobus
🍽️ snídaně
📅 10 dní (9 nocí) dovolené
16. června - 25. června 2023

15 680 Kč

Zobrazit detail ►

Možnosti:

památky, s restaurací, wellness pobyt, památky, s restaurací, wellness pobyt

Popis:

Dovolená v Hotel Convent - Slovinsko - zájezdy v termínu od 16.06.2023 do 25.06.2023.

Vile Park

👍 82 %
170 hodnocení
Vile Park - Slovinsko - zájezdy

Portorož | Slovinsko
autobus
🍽️ polopenze
📅 10 dní (9 nocí) dovolené
16. června - 25. června 2023

18 300 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Vile Park - Slovinsko - zájezdy v termínu od 16.06.2023 do 25.06.2023.

Výběr z krás Slovinska

Výběr z krás Slovinska - Slovinsko - zájezdy

  Portorož | Slovinsko
  autobus
  🍽️ bez stravy
  📅 5 dní (4 noci) dovolené
  9. srpna - 13. srpna 2023

  6 750 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Výběr z krás Slovinska - Slovinsko - zájezdy v termínu od 09.08.2023 do 13.08.2023.

  Salinera

  👍 86 %
  35 hodnocení
  Salinera - Slovinsko - zájezdy

  Portorož | Slovinsko
  autobus
  🍽️ polopenze
  📅 10 dní (9 nocí) dovolené
  11. srpna - 20. srpna 2023

  23 941 Kč  20 829 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Salinera - Slovinsko - zájezdy v termínu od 11.08.2023 do 20.08.2023.

  Salinera

  👍 86 %
  35 hodnocení
  Salinera - Slovinsko - zájezdy

  Portorož | Slovinsko
  autobus
  🍽️ polopenze
  📅 10 dní (9 nocí) dovolené
  18. srpna - 27. srpna 2023

  19 860 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Salinera - Slovinsko - zájezdy v termínu od 18.08.2023 do 27.08.2023.

  Hotel Convent

  Hotel Convent - Slovinsko - zájezdy

  Kranjska Gora | Slovinsko
  autobus
  🍽️ snídaně
  📅 10 dní (9 nocí) dovolené
  25. srpna - 3. září 2023

  16 040 Kč

  Zobrazit detail ►

  Možnosti:

  památky, s restaurací, wellness pobyt, památky, s restaurací, wellness pobyt

  Popis:

  Dovolená v Hotel Convent - Slovinsko - zájezdy v termínu od 25.08.2023 do 03.09.2023.

  Jezero Bled a soutěska Vintgar

  Jezero Bled a soutěska Vintgar - Slovinsko - zájezdy

   Bled | Slovinsko | zájezdy
   autobus
   🍽️ bez stravy
   📅 3 dny (2 noci) dovolené
   25. srpna - 27. srpna 2023

   2 690 Kč

   Zobrazit detail ►

   Možnosti:

   u jezera

   Popis:

   Dovolená v Jezero Bled a soutěska Vintgar - Slovinsko - zájezdy v termínu od 25.08.2023 do 27.08.2023.

   Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

   Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti - Slovinsko - zájezdy

    Bled | Slovinsko | zájezdy
    autobus
    🍽️ polopenze
    📅 5 dní (4 noci) dovolené
    22. září - 26. září 2023

    6 990 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti - Slovinsko - zájezdy v termínu od 22.09.2023 do 26.09.2023.

    Zobrazeno 1-8 z celkem 8

    Top nabídky

    Výběr nejzajímavějších nabídek na této stránce odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepším hodnocením:

    Nejlevnější Slovinsko - zájezdy

    Nejlevnější Slovinsko - zájezdy

    Nejlevnější dovolenou Slovinsko - zájezdy pořídíte v 0hvězdičkovém ubytování Jezero Bled a soutěska Vintgar. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v pátek 25. srpna 2023 a příjezdem/příletem v neděli 27. srpna 2023 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 2 690 Kč. Rekreace v resortu Bled je v délce 3 dní - 2 nocí je a bez stravy. Tato výhodná letní nabídka víkendového pobytu je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci ve Slovinsku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Jezero Bled a soutěska Vintgar v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Jezero Bled a soutěska Vintgar je situován v letovisku Bled. Doprava do letoviska Bled je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute ve Slovinsku v létě o prázdninách.

    Luxusní Slovinsko - zájezdy

    Slovinsko - zájezdy - nejlepší recenze

    Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Slovinsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Salinera v letovisku Portorož. Termín odjezdu/odletu je v pátek 18. srpna 2023 a datum příjezdu/příletu je v neděli 27. srpna 2023. Pobyt je v délce 10 dní - 9 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 19 860 Kč se stravou formou polopenze. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci ve Slovinsku a o podmínkách dovolené v Salinera v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Portorož, kde se ubytování Salinera nachází, se dostanete autobusem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute ve Slovinsku. Průměrná recenze Salinera je 86 % podle referencí od 35 hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší hotel má hodnocení 0%).

    Slovinsko - zájezdy - nejlepší hodnocení

    Slovinsko - zájezdy - nejlepší hodnocení

    Nejlepší hodnocení 86 % má na této stránce 4hvězdičkový Salinera. Hodnocení je zprůměrováno na základě 35 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je pátek 11. srpna 2023 a den příjezdu/příletu je neděle 20. srpna 2023. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 20 829 Kč. Pobyt je se stravou formou polopenze v délce 10 dní, 9 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Slovinsko a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Tento volný termín zahrnuje aktuálně slevu 13 % z původní ceníkové ceny 23 941 Kč. Do lokality Portorož, kde se ubytování Salinera nachází se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute ve Slovinsku v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Portorož podle referencí od 35 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

    Jaké jsou možnosti dovolené ve Slovinsku?

    Dovolená a Last Minute

    Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Slovinska vyberte úvodní stránku v Dovolenaslovinsko.cz - dovolená Slovinsko a Last Minute zájezdy 2023 a 2024. Vaší dovolenou: Slovinsko - zájezdy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Slovinska. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
    Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty ve Slovinsku 2023 a 2024, odpovídající vašemu výběru.

    Doprava

    Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Slovinska? Pro pobyty ve Slovinsku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem.
    Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou ve Slovinsku letecky 2023/2024 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

    Strava

    Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování ve Slovinsku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
    Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou ve Slovinsku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo ve Slovinsku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

    Termín

    Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2023, případně dovolené 2024. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace ve Slovinsku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si ve Slovinsku svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra ve Slovinsku v prosinci, v lednu nebo v únoru.

    Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Slovinska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení ve Slovinsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Slovinsko v měsících červen, červenec a srpen - Slovinsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim ve Slovinsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
    Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Slovinska jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2023 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2024.


    Luxusní nebo levná dovolená?

    Chcete to nejlepší ubytování Slovinsko - zájezdy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Slovinsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Slovinska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovinsko - zájezdy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Slovinsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

    Alternativní dovolená

    Nevybrali jste si v Dovolenaslovinsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Slovinsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovinsko. Zajímají vás možnosti rekreace zájezdy v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou zájezdy jako Jordánsko zájezdy, Kanárské ostrovy zájezdy nebo například Kapverdské ostrovy zájezdy či Kuba zájezdy.

    Výběr lokality

    Svůj pobyt ve Slovinsku můžete vybrat z následujících 8 letovisek / rezortů:

    Web Dovolenaslovinsko.cz nevyužívá cookies.
    Kontakt a reklama
    Copyright © 2023. Dovolenaslovinsko.cz - porovnání cen zájezdů do Slovinska.