Slovinsko v říjnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 539

Nejlevnější Slovinsko v říjnu

Nejlevnější Slovinsko v říjnu

Nejlevnější dovolenou Slovinsko v říjnu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina. Svou rekreaci v období od 1.10. do 2.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 259 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Alpina je situován v letovisku Kranjska Gora. Doprava do letoviska Kranjska Gora je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute ve Slovinsku s průměrnou recenzí 88 % dle 6 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovinsko v říjnu

Slovinsko v říjnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Slovinsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Grand Hotel Toplice v letovisku Bled. V období od 6.10. do 10.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 252 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Bled, kde se ubytování Grand Hotel Toplice nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute ve Slovinsku.

Slovinsko v říjnu - nejlepší recenze

Slovinsko v říjnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 6 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Kompas. V termínu od 3.10. do 9.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 800 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Bled, kde se ubytování Hotel Kompas nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute ve Slovinsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Slovinsku?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v říjnu ve Slovinsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování ve Slovinsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality ve Slovinsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Slovinsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v říjnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Slovinsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Slovinska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovinsko v říjnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Slovinsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Slovinsku můžete vybrat z následujících 6 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaslovinsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Slovinsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovinsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Černá Hora, Egypt nebo například Chorvatsko či Jordánsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovinsko v říjnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaslovinsko.cz - porovnání cen zájezdů do Slovinska. Web Dovolenaslovinsko.cz využívá cookies.