Slovinsko v dubnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 530

Nejlevnější Slovinsko v dubnu

Nejlevnější Slovinsko v dubnu

Nejlevnější dovolenou Slovinsko v dubnu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina. Svou rekreaci v období od 1.4. do 2.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 750 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Alpina je situován v letovisku Kranjska Gora. Doprava do letoviska Kranjska Gora je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute ve Slovinsku s průměrnou recenzí 88 % dle 6 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovinsko v dubnu

Slovinsko v dubnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Slovinsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Grand Hotel Bernardin*****- Portorož v letovisku Portorož. V období od 6.4. do 13.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 19 470 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 21 recenzujících cestovatelů. Do lokality Portorož, kde se ubytování Grand Hotel Bernardin*****- Portorož nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute ve Slovinsku.

Slovinsko v dubnu - nejlepší recenze

Slovinsko v dubnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 13 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Ramada Hotel & Suites. V termínu od 2.4. do 5.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 663 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Julské Alpy, kde se ubytování Ramada Hotel & Suites nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute ve Slovinsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Slovinsku?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v dubnu ve Slovinsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování ve Slovinsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality ve Slovinsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Slovinsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v dubnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Slovinsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Slovinska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovinsko v dubnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Slovinsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Slovinsku můžete vybrat z následujících 6 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaslovinsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Slovinsku můžete vyzkoušet například také web Last Minute Slovinsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Bali, Černá Hora nebo například Egypt či Chorvatsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovinsko v dubnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaslovinsko.cz - porovnání cen zájezdů do Slovinska. Web Dovolenaslovinsko.cz využívá cookies.