Slovinsko s plnou penzí

Zobrazeno 1-10 z celkem 441

Nejlevnější Slovinsko s plnou penzí

Nejlevnější Slovinsko s plnou penzí

Nejlevnější dovolenou Slovinsko s plnou penzí pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj. Svou rekreaci v období od 13.2. do 14.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 3 230 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Jezero Bohinj je situován v letovisku Bohinj. Doprava do letoviska Bohinj je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute ve Slovinsku s průměrnou recenzí 92 % dle 19 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovinsko s plnou penzí

Slovinsko s plnou penzí - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Slovinsku? Zkuste přepychový luxusní 4.5hvězdičkový Bohinj Ecohotel v letovisku Bohinj. V období od 9.3. do 14.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 740 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Bohinj, kde se ubytování Bohinj Ecohotel nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené ve Slovinsku.

Slovinsko s plnou penzí - nejlepší recenze

Slovinsko s plnou penzí - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 13 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Ramada Hotel + Suites (Prisank). V termínu od 3.2. do 12.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 19 850 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Julské Alpy, kde se ubytování Ramada Hotel + Suites (Prisank) nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute ve Slovinsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Slovinsku?


Termín
Víte kdy chcete do Slovinska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování s plnou penzí ve Slovinsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování ve Slovinsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality ve Slovinsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Slovinsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování s plnou penzí, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Slovinsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Slovinska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovinsko s plnou penzí levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Slovinsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Slovinsku můžete vybrat z následujících 6 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaslovinsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Slovinsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovinsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Polsko, Rakousko nebo například Seychely či Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovinsko s plnou penzí můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaslovinsko.cz - porovnání cen zájezdů do Slovinska. Web Dovolenaslovinsko.cz využívá cookies.