Lublaň - Slovinsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 12

Nejlevnější Lublaň - Slovinsko

Nejlevnější Lublaň - Slovinsko

Nejlevnější dovolenou Lublaň - Slovinsko pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu. Svou rekreaci v období od 17.6. do 20.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 229 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 10 % z původní ceny 4 699 Kč. Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu je situován v letovisku Lublaň. Doprava do letoviska Lublaň je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute ve Slovinsku.

Luxusní Lublaň - Slovinsko

Lublaň - Slovinsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Slovinsku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem) v letovisku Lublaň. V období od 3.9. do 9.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 12 590 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Lublaň, kde se ubytování To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem) nachází, se dostanete autobusem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute ve Slovinsku.

Lublaň - Slovinsko - nejlepší recenze

Lublaň - Slovinsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů Velký okruh Slovinskem. V termínu od 19.5. do 22.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 290 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 14 % z původní ceny 8 477 Kč. Do lokality Lublaň, kde se ubytování Velký okruh Slovinskem nachází, se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute ve Slovinsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lublaň ve Slovinsku?


Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality Lublaň? Pro pobyty v letovisku Lublaň ve Slovinsku lze využít tyto způsoby dopravy: autobusem.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Lublaň ve Slovinsku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Lublaň ve Slovinsku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality Lublaň vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování ve Slovinsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Lublaň ve Slovinsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Slovinsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Lublaň ve Slovinsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Lublaň, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Lublaň - Slovinsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Lublaň ve Slovinsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Slovinsku můžete vybrat z následujících 6 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaslovinsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lublaň můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lublaň. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Polsko, Rakousko nebo například Seychely či Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lublaň - Slovinsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaslovinsko.cz - porovnání cen zájezdů do Slovinska. Web Dovolenaslovinsko.cz využívá cookies.