Slovinsko - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 5129

Nejlevnější Slovinsko - First Minute

Nejlevnější Slovinsko - First Minute

Nejlevnější dovolenou Slovinsko - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ribno. Svou rekreaci v období od 20.3. do 21.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 929 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Ribno je situován v letovisku Bled. Doprava do letoviska Bled je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute ve Slovinsku s průměrnou recenzí 88 % dle 34 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovinsko - First Minute

Slovinsko - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Slovinsku? Zkuste přepychový luxusní 4.5hvězdičkový Bohinj Ecohotel v letovisku Bohinj. V období od 25.3. do 2.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 18 160 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Bohinj, kde se ubytování Bohinj Ecohotel nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute ve Slovinsku.

Slovinsko - First Minute - nejlepší recenze

Slovinsko - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 13 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Ramada Hotel & Suites (Ex Prisank). V termínu od 20.3. do 22.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 200 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 13 % z původní ceny 8 276 Kč. Do lokality Julské Alpy, kde se ubytování Ramada Hotel & Suites (Ex Prisank) nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute ve Slovinsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Slovinsku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Slovinsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Slovinska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovinsko - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Slovinsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Slovinsku můžete vybrat z následujících 6 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaslovinsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Slovinsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovinsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kuba, Maďarsko nebo například Maledivy či Maroko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovinsko - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaslovinsko.cz - porovnání cen zájezdů do Slovinska. Web Dovolenaslovinsko.cz využívá cookies.