Slovinsko bez stravy

Zobrazeno 1-10 z celkem 333

Nejlevnější Slovinsko bez stravy

Nejlevnější Slovinsko bez stravy

Nejlevnější dovolenou Slovinsko bez stravy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Apartma Cvetek Matej. Svou rekreaci v období od 12.2. do 13.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 730 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Apartma Cvetek Matej je situován v letovisku Bohinj. Doprava do letoviska Bohinj je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute ve Slovinsku.

Luxusní Slovinsko bez stravy

Slovinsko bez stravy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Slovinsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Luxury Apartments Bona - Bolfenk v letovisku Julské Alpy. V období od 18.3. do 23.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 980 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Julské Alpy, kde se ubytování Luxury Apartments Bona - Bolfenk nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené ve Slovinsku.

Slovinsko bez stravy - nejlepší recenze

Slovinsko bez stravy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 6 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Apartmány Vitranc: Zimní Pobyt 5 Nocí. V termínu od 3.3. do 8.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 960 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kranjska Gora, kde se ubytování Apartmány Vitranc: Zimní Pobyt 5 Nocí nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou ve Slovinsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Slovinsku?


Termín
Víte kdy chcete do Slovinska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování bez stravy ve Slovinsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování ve Slovinsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality ve Slovinsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Slovinsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování bez stravy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Slovinsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Slovinska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovinsko bez stravy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Slovinsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Slovinsku můžete vybrat z následujících 6 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaslovinsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Slovinsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovinsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Chorvatsko, Jordánsko nebo například Kapverdské ostrovy či Kypr.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovinsko bez stravy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaslovinsko.cz - porovnání cen zájezdů do Slovinska. Web Dovolenaslovinsko.cz využívá cookies.